Ruanda

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Ruanda parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Ruandoje

Ruanda yra Rytų Afrikos šalis, neturinti prieigos prie jūros. Jis ribojasi su Vakarais su Kongo Demokratine Respublika, į šiaurę su Uganda, į rytus su Tanzanija ir į pietus su Burundiu. Jos kapitalas yra Kigalis.

Per pastaruosius dvejus metus Ruandos nekilnojamojo turto rinka augo sparčiai ir tai yra puiki naujiena tiems, kurie nori investuoti į nekilnojamąjį turtą, parduodamą Ruandoje. Sostinėje labai lengva rasti naujų statomų gyvenamųjų ir komercinių patalpų.

Tačiau kartu su nekilnojamojo turto plėtra yra daugybė tuščių namų ir visų dydžių komercinių patalpų, kurios kelia tam tikrą susirūpinimą tiek vietos, tiek užsienio investuotojams.

 

Jos sudėtinga istorija paskatino šalį į tragišką padėtį, kuri, ypač nekilnojamojo turto sektoriuje, leido pradėti nuo nulio ir pasiūlyti platų nekilnojamojo turto asortimentą Ruandoje.

Šiandien šalis siūlo saugumą, grožį, stabilumą ir pažangą. Jei sveikatos sistema būtų gerokai pagerinta, Ruandos pensija taptų milijonierių pramone.

Didėjanti nekilnojamojo turto rinkos plėtra ir didėjantis Ruandoje parduodamų savybių skaičius daugiausia priklauso nuo vidurinės klasės augimo Ruandoje.

Šie veiksniai yra tikra galimybė užtikrinti, kad nekilnojamojo turto sektorius nepavyktų žlugti arba sukurti ilgalaikę krizę.

Nekilnojamasis turtas yra pagrindinis sektorius ir galimas ekonomikos augimo variklis.

Nekilnojamojo turto, ypač prieinamo būsto, paklausa didėja. Taip yra dėl didėjančio gyventojų skaičiaus augimo ir kylančios bei augančios vidurinės klasės.

Ruandoje taip pat yra šeši antriniai miestai, kuriuos vyriausybė pasirinko plėtoti ir augti ten, kur parduodamos įdomios savybės: Ruzizi, Rubavu, Musanze, Huye, Muhanga, Nyagatare. Šie miestai Ruandoje gali parduoti didžiulę turtą.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 40620

Parduoda Blokuotas namas, Ruanda, Kigali City, Kigali Free, KN249

24,045.42EUR
Parduoda
Blokuotas namas

510 m²
Kigali kalnas / Nyamirambo / Civugiza / KN249 Kiemo / namo dydis: 510/120 kv 4 miegamieji Sodas su medžiais Vieta 2 automobiliams 3 priedo dalys ...
Cod. 33644

Parduoda Žemė statyboms vystyti, Ruanda, Kigali City, Rwamagana, Rwamagana

320,761.37EUR
Parduoda
Žemė statyboms vystyti

20000 m²
2 ha žemės sklypas yra Muhazi ežero rytinėje Ruandos provincijoje, Rwamagana rajone, tik 39 km nuo Kigalio tarptautinio oro uosto. Tai naudinga tiek k...
Cod. 33642

Parduoda Namas, Ruanda, Kigali City, Kigali Free, Gacuriro

634,473.03EUR
Parduoda
Namas

1400 m²
Namas turi 7 miegamuosius, 5 vonios kambarius, 2 gyvenamuosius kambarius, valgomąjį, modernią virtuvę ir 6 automobilių stovėjimo vietą. Ji yra Kigalio...
Cod. 29470

Parduoda Namas, Ruanda, Kigali City, Kigali Free, KG 684 St

145,000.00EUR
Parduoda
Namas

506 m²
Erdvus, šviesus, visiškai renovuotas prestižinį kaimynystėje Kacyiru, su puikiu vaizdu į miesto centrą Kigalis. Didelis gyvenamasis kambarys ir val...
Cod. 7629

Parduoda Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas, Ruanda, Kigali City, Kigali Free, Nyandungu-Kicukiro

749,030.67EUR
Parduoda
Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas

30000 m²
Pagal statybos dviejų rūmų pateiktas prie nuotraukų. Įsikūręs į Kigalis laisvosios prekybos zonos. Land Tinka sandėliams, biurams, viešbučio ir tt Gal...
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB